Hlavní stránka
Vstup pro poradce
Hlavní stránka O firmě Partneři Produkty Kontakt

O firmě

Filosofie fps
Změna je život. Dnešní tempo a dynamický rozvoj kolem nás dává tomuto výroku za pravdu. To co platilo a fungovalo před pár lety už dnes nemusí. To co nám stačilo před nedávnou dobou, dnes nestačí. Očekáváte víc - kvalitnější poradenské služby, kvalifikované informace…

KDYŽ OČEKÁVÁTE VÍC - MY OČEKÁVÁME VÁS

Toto je motto, které se poctivě snažíme naplňovat. Orientace občanů na neustále se měnícím finančním trhu je obtížná. A my jsme tu pro Vás. Našim cílem je být pro naše klienty pevnou oporou při řešení jejich starostí o rodinné finance, být nápomocni ke klidu a pohodě jejich rodin ve všech etapách života, přispět k naplnění jejich přání a snů, které se mohou díky dobrému plánování stát realitou.

Kdo jsou naší klienti?
Našimi klienty jsou především rodiny, ale poskytujeme své služby i firmám. Naše péče o klienty nespočívá jen ve vyřešení jejich finančního plánu, naše snaha směřuje k tomu poskytovat jim následnou, mnohaletou péči, být s klientem v kontaktu a být mu k dispozici, kdykoliv potřebuje. Důvěra v nás, jistota, že ví, kde nás může kontaktovat, že pokud si to přeje, vše probíhá v pohodlí jeho domova - to jsou základní kameny pro budování našich vztahů s klienty.

Kdo nás zastupuje?
Své zástupce si velmi pečlivě vybíráme. Zakládáme si na tom, že náš kolektiv je malý. Považujeme to za výhodu, která nám úspěšně pomáhá udržet laťku kvality našich služeb tak vysoko, jak jsme si ji nasadili. Zajistit rychlý přenos aktuálních informací, stejně jako poskytovat neustálé odborné vzdělávání na žádané úrovni pro všechny naše zástupce není možné v potřebné kvalitě a hloubce v mnohačetných kolektivech. Díky systému, který jsme vytvořili, jsme schopni rozpoznat trendy a změny trhu i produktů, plánovat budoucí bezpečný chod rodiny klientů, aktuálně reagovat na tyto změny a najít řešení pro téměř jakoukoliv finanční situaci klienta.

Využíváme specialistů
Pro potřeby analyzování trhu jsme vytvořili tým specialistů. Každý z nich má za úkol sledovat svou sekci finančního trhu, okamžitě na jakékoliv změny reagovat a předávat v co nejkratším čase informace všem zástupcům, aby se tyto dostali co nejdříve ke klientům - informace podaná včas, je jediná správná.

Jak pracujeme
Samotná práce našich finančních poradců spočívá v důsledné analýze situace, potřeb a možností klienta, na jejímž základě vypracuje poradce finanční projekt v několika variantách a klient sám rozhoduje, který si zvolí. Vzhledem k dynamickému vývoji na finančním trhu, změnám v legislativě, stejně jako ke změnám v aktuálním stavu portfolia, cílů a preferencí klientovy rodiny, může být tento finanční projekt, kdykoliv operativně aktualizován.
Díky objektivní kombinaci vhodných finančních produktů z celého spektra finančního trhu, bývá častým výsledkem naší práce nejen zabezpečení klientovy rodiny, přinášející mu klid a jistotu, ale i úspora finančních prostředků, které doposud vynakládal na zabezpečení své rodiny, či vyšší efektivita výnosů jeho investic.


SPOLUPRÁCE

Společnost fps s.r.o.
* je vedena týmem manažerů, kteří jsou zkušenými finančními obchodníky
* řídí se kariérovým plánem, který je nastaven na principu výkonnosti. 
* tvoří pro spolupracovníky dobré zázemí, které se opírá o vzdělávání a kvalitní systém manažerského vedení
* se na trhu zaměřuje na rodiny
* vytvořila tým specialistů,sledujících jednotlivé části finančního trhu
* pracuje jak s produkty bankovními, tak na rozdíl od jiných společností i nebankovními, což vytváří větší možnosti pro klienta

Nabízíme:
* perspektivní a kreativní práci v úspěšném kolektivu
* prostor pro seberealizaci s možností kariérového postupu
* neomezené příjmy závislé jen na Vašem výkonu
* kvalitně propracovaný systém zaškolení a soustavného vzdělávání
* časovou flexibilitu
* možnost získání licencí, které jsou dané zákonem

Požadujeme:
* SŠ vzdělání
* komunikační schopnosti
* snaha učit se a přijímat nové informace
* řidičský průkaz
* trestní bezúhonnost
* dobrou uživatelskou znalost PC
* ŽL
* praxe ve finanční nebo obchodní oblasti vítaná

Náplň práce po zaškolení:
* samostatná konzultační činnost v oblasti rodinného nebo firemního zajištění, investic, úvěrů a tvorby finančních strategií pro klienty
* vytvoření stabilního klientského kmene a následná péče o něj
* sjednávání smluv v rámci vypracovaných finančních projektů

Cesta od zástupce až po podílníka společnosti je dána přesně definovaným kariérovým plánem a absolvováním firemní akademie.

Chcete - li se stát naším spolupracovníkem rádi vás pozveme k výběrovému řízení.


- Drazí přátelé,
Léto je za námi a po odpočinku a jistě plní energie se před námi otevírá nejbarevnější období roku. Tento podzim je ve znamení změn. Jak jsme již avizovali, rozjíždí se naplno důchodová reforma. Podle hesla „kdo chvíli stál, stojí opodál“, je potřeba vědět, jak a co se chystá a popř. jak se tohoto dělení trhu zúčastnit. Jsou však i signály o zdanění stavebek a pojistek. Co s tím, zda se Vás to týká a zda se tomu dá utéct jsou opět informace, které by Vás měly zajímat. Podařilo se nám přes léto vyřídit licence pro optimalizaci spotřeby energií jak pro firmy, tak i pro fyzické osoby a stím související další úsporná opatření. Finance dnes začínají u drtivé většiny subjektů právě analýzou a možnostmi úspor.
Jsme nachystáni na změny trhu a známe mnohá řešení (ikdyž nikdo neví vše). Jistě se vyplatí „ být v obraze“. Peníze jsou kulaté a jak to udělat, aby se kutálely k nám je pouze o tom, mít správné informace. Proto, pokud máte potřebu takovýchto informací, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit a to ať už přímo na některého kolegu nebo přímo na společnost.
Vzhledem k nárůstu práce a činností hledáme nové kolegy, tedy ty, kteří by si chtěli vydělat nemalou částku. Patříte-li mezi takové, kterým by se hodilo si zvednout příjem, přihlašte se na přijímací pohovor.
Radomír Hrbáč
ředitel společnosti


- zdravím Vás v již předvánočním čase