Vítejte v novém internetovém obchodě AQUALIVE


VODA


    Nemůžeme bez ní  žít. Regeneruje, čistí vně a oživuje zevnitř. Představuje smrt, vzkříšení i plodnost. To vše je nám jasné od chvíle, co jsme se stali lidskými bytostmi.
    Voda - kromě toho, že je naprosto nezbytná pro všechny živé organismy, pro krajinu, klima a pro historii lidstva - nikdy nebyla jen jednoduchou sloučeninou. První mýtické příběhy ji považují za symbol stvoření a tuto víru beze změny převzala i moderní náboženství. Představa, že svět pochází z vody, je součástí každé kultury. Voda je neznámá, nezměřitelná, je to tajemství krajin, jimž vládne. Odpradávna se všem civilizacím poblíž vody z mnoha různých důvodů dařilo. Nil, Eufrat, Tygrid, i Evropa se tvořila kolem Dunaje, Rýna a Labe. Tato závislost na vodě v různých kulturách z velké míry formovala jejich myšlení, umění a způsob pohledu na život. Vodní božstva byly základem všech starých civilizací.
    Kde jsou božstva - ochranitelé dnes? Zavřená do lahví a muzejí? Na výrobu, plnění a distribuci jedné "pet lahve" se spotřebuje 62 litrů vody, vyrobí se tolik splodin, jaku by jste projeli litr benzínu a při 100-300 násobné ceně si kupujete vodu téměř vždy v horší kvalitě, než voda z kohoutku, zbavená chloru a jeho derivátů jednoduchou filtrací.

     Proto se prosím chvilku zdržte, projděte naši nabídku popř napište dotaz, jak řešit Vaši vodu pro bydlení, hygienu a samozřejmě hlavně vaření a vnitřní užití. Jak hubnout pitím vody, jak se vypořádat s ledvinovými a žlučníkovými kameny, jak na bolesti velkých klubů, jak řešit pitný režim při poruchách látkové výměny, tedy především  střevní potíže, cukrovka atd a pamatujte, že krev je vlastně 92% voda. Tedy problémy s tlakem, ale i horečnatých onemocnění atd.

  Voda je základ života na Zeměkouli. Planeta je modrá. Ale jen 1% je voda pitná a z toho 50% je na pólech. Těšíme se na Váš kontakt.

Proč není voda z kohoutku pitná?
Vodárny musí vyrobit v normě "zdraví neškodná" v množství v průměru 300-500 litrů vody na osobu a den a z toho se pije pouze 0,3%, tedy asi jeden litr denně. Pokud by tedy vodu vyráběli distribuovali v kvalitě pitné, byla by neskutečně drahá. Proto je nutné upravovat vodu na normu"pitná" na pití a vaření  přímo v domácnostech. A k tomu slouží domácí úpravny vody, tedy domácí filtry.
Výběr typu filtru..
 I když se to zdá být složité, není tomu tak. Poměr cena-výkon je jistě i u filtrací znát. Protože pořízení filtračního zařízení je na dvacet i více let, nezáleží moc na ceně pořízení, ale na tom, co potřebujete z vody odstranit a ekonomicky je důležitější cena servisu a zda ji můžete provádět svépomocí. Proto se prosím bez ostychu obraťte o radu na naši centrálu. Je dobré mít k dispozici rozbor nebo nám alespoň dodejte vzorek vody a my Vám rádi návrh zpracujeme a to nejen pro vodu pitnou, ale i odstranění vodního kamene, železa, dusitanů atd.

Produkty - Novinky

cooler

cooler

Přístroj FDL je nejen účelná a ekonomický, ale hlavně účelný

Kód:

Maloobchodní cena
Cena bez dph: 19900 ,- kč
Cena: 23880,- kč (včetně dph)

Počet Ks:

Jeden litr= 0,10 Kč, tedy místo jedné PET lahve 100 litrů vody v neporovnatelné kvalitě.

FP3

Nejekonomičtější filtrace

Kód:

Maloobchodní cena
Cena bez dph: 9000 ,- kč
Cena: 10800,- kč (včetně dph)

Počet Ks:

FP4

Je to nejprodávanější filtr v USA.

Kód:

Maloobchodní cena
Cena bez dph: 6400 ,- kč
Cena: 7680,- kč (včetně dph)

Počet Ks:

BPW

Bio Energy Power - harmonizuje a dodává vodě energii

Kód:

Maloobchodní cena
Cena bez dph: 1660 ,- kč
Cena: 1992,- kč (včetně dph)

Počet Ks:

certifikát

servis

Nebojte se poradit!

Kód:

Maloobchodní cena
Cena bez dph: 0 ,- kč
Cena: 0,- kč (včetně dph)

Počet Ks:

vložky FP4 Komfort

AKCE při kopi 3 sad je čtvrtá nebo keramika zdarma!

Kód:

Maloobchodní cena
Cena bez dph: 760 ,- kč
Cena: 904,- kč (včetně dph)

Počet Ks:

Jméno:
Heslo:


Košík


Oblíbené
Kontakty
Email.infolinka@fps.cz
Tel.605 208 055